EDO Szolgáltatások

edo szolgaltatasok versenykepes uzemanyagar emblemaedo edo szolgaltatasok kivalo minosegu osztrak adalaekolt uzemanyag emblemaedo edo szolgaltatasok jovedeki ado visszaigenylesre alkalmas uzemanyagkartyas tankolasi lehetoseg emblemaedo edo szolgaltatasok shop parkolo kave wc emblemaedo edo szolgaltatasok uzemanyag kiszallitas emblemaedo edo szolgaltatasok tulajdonosi erdekvedelem emblemaedo edo szolgaltatasok kulturalt tisztalkodasi lehetoseg emblemaedo edo szolgaltatasok nagy parkolo emblemaedo edo szolgaltatasok internetes kepkapcsolat emblemaedo edo szolgaltatasok automoso emblemaedo edo szolgaltatasok uta emblemaedo edo szolgaltatasok hu go emblemaedo edo szolgaltatasok telefonfeltoltesedo edo szolgaltatasok autópálya matrica

EDO Üzemanyag árak

EDO Üzemanyagtöltő állomás - Aktuális üzemanyag áraink

Ásotthalom

Plus Diesel368.9Ft / l
MAX Power Diesel394.9Ft / l
Super 95363.9Ft / l
Super Plus 100389.9Ft / l
LPG199.9Ft / l
PB 11,5 Kg3590Ft / l
AdBlue99Ft / l
Az árak az Áfá-t tartalmazzák.

EDO üzemanyag árközlő

EDO üzemanyag árak 2018 4. 18.

Éjféltől, 2018 április 18. 0 óra 00 perc 0 másodperctől érvényes új áraink: www.edobenzinkutak.hu @EDO benzinkutak #edobenzinkutak

EDO BENZINKUTAK ARKOZLO 2018 4 18 UZEMANYAGVALTOZAS

EDO töltőállomásokra „Töltőállomás-kezelő”, „Shop eladó” dolgozókat keresünk!

Várjuk jó kommunikációs készséggel és értékesítői vénával rendelkezők jelentkezéseit fényképes önéletrajzzal. Elsősorban a szakmai tapasztalattal rendelkezőket várjuk, de a teljesen kezdők betanítására is van lehetőségünk. Bejelentett heti 40 órás munkaidő.

Állás típusa: Állandó
Állás szintje: Munkatárs
Képzettségi szint: Középiskola, érettségi
Munkavégzés helye: Magyarország- országszerte
Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Feladatok:

edologo 14 EDO üzemanyag töltő állomáson kútkezelés
edologo 14 EDO üzemanyag töltő állomáson shop kezelés

Követelmények:

edologo 14 Töltőállomás-kelezőknek töltőállomás kezelői szakképesítés.
edologo 14 Shop-os kollégáknak középfokú kereskedelmi végzettség vagy vendéglátásban szerzett tapasztalat szükséges.
edologo 14 Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office).
edologo 14 Érettségi bizonyítvány.
edologo 14 Vevő központú magatartás, jó kommunikációs képesség.
edologo 14 Elhivatottság, hosszú távra való gondolkodás.
edologo 14 Motivált személyiség.
edologo 14 Precíz, hatékony munkavégzés.
edologo 14 Nyitottság új ismeretek megszerzésére.

Előnyt jelent:

edologo 14 Szakmai tapasztalat
edologo 14 Számítógép kezelés alapszinten

Juttatások:

edologo 14 Fiatalos, lendületes csapat
edologo 14 Szakmai képzések

Amennyiben szeretnél egy jó csapat tagja lenni, jelentkezz bátran!

Jelentkezni Email-ben, levélben vagy személyesen a Központi Irodánkban:
6723 Szeged, Tabán u. 27. A/2

EDO Kereső

Partnereink